Gölbaşı Beldesinde temizlik çalışması

Güroymak Gölbaşı Belediye Başkanı Mehmet Avunç, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Beldede çalışmalarına eşlik ederek temizlik yaptı.

Tüm personelin mahallelerde, cadde ve sokaklarda başlattığı temizlik çalışmalarını denetleyen Başkan Avunç, özellikle Covid-19 sürecinde bu tür temizlik çalışmalarına daha da ağırlık verdiklerini belirtti.

Güroymak Gölbaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli tüm personeller, temizlik araçları ile birlikte temizlik mesaisine başladı. Belediye Başkanı Mehmet Avunç ’da; personellerinin temizlik çalışmalarını denetledi. Personeller, ellerindeki fırça ve süpürgelerle kaldırımlarla yollara atılan çöpleri toplarken, su kanalları ve ana caddelerde temizlendi.

Temizlik çalışmalarına ilişkin olarak değerlendirme yapan Güroymak Gölbaşı Belediye Başkanı Mehmet Avunç, tüm arkadaşlarımızla birlikte belde merkezine indik. Belde merkezimizdeki tüm caddeler ve sokaklarda bir temizlik çalışması yapıyoruz. Beldedeki vatandaşlarımızla görüşüyoruz. Yapılması gereken tüm alanlarda arkadaşlarımızla ve personellerimizle çalışıyoruz. Covid-19 süreci nedeniyle bu temizliğin ardından cadde ve sokaklarımızı aralıklarla temizleye devam edeceğiz dedi.

Bir Önceki

Belde içerisinde sulama kanalları temizlendi

× Merhabalar Sorunuzu Gönderin?